Wydawnictwo
Difin

Wydawnictwo Difin (wcześniej Centrum Doradztwa i Informacji Difin) powstało w 1991 roku w Warszawie i działa nieprzerwanie od 27 lat. Zadaniem Wydawnictwa jest wydawanie i rozpowszechnianie publikacji naukowych.

 

Oferta wydawnicza zawiera książki naukowe i dydaktyczne z zakresu nauk ekonomicznych, społecznych i ścisłych. Atutem Wydawnictwa jest pewna, rzetelna wiedza poparta doświadczeniem Autorów, znawców tematu, profesjonalistów z czołowych uczelni państwowych i prywatnych oraz praktyków z renomowanych firm polskich i zagranicznych.

 

Przez niemal 30 lat działalności, Wydawnictwo wydało kilka tysięcy poczytnych tytułów, zaufało nam tysiące czytelników, którzy ciągle powracają do znakomitych pozycji książkowych, wyrażając zadowolenie i pozytywne opinie dotyczące prezentowanych treści.

Dlaczego warto wydawać w Difinie?

Książki Wydawnictwa Difin nagradzane są w prestiżowych konkursach i rankingach wydawniczych. W ostatnim roku (2017) Spółka przygotowała i wprowadziła do sprzedaży ponad 160 publikacji. W tym publikacje profesorskie, habilitacyjne, podręcznikowe, raporty z badań oraz pomoce dydaktyczne dla nauczycieli.

Zaufaj
Ekspertom

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas e-mail: redakcja@difin.pl tel. 22 851 45 61 wew. 123

Wydawnictwo Difin w ministerialnym wykazie wydawnictw

Więcej