Historia

Difin Sp. z o.o. (wcześniej Centrum Doradztwa i Informacji Difin Sp. z o.o.) zostało założone w 1991 roku w Warszawie. Działalność wydawniczą rozpoczęto jako uzupełnienie profesjonalnych szkoleń i doradztwa, które z początkiem lat 90. organizowano dla nowo powstającej kadry przedsiębiorców, menedżerów i księgowych.

 

Wówczas powstała pierwsza seria publikacji pt. Vademecum Podatnika, w jej składzie co roku ukazywały się między innymi takie tytuły jak: Podatkowa księga przychodów i rozchodów, VAT w działalności gospodarczej, VAT w gminach, Leasing, Factoring. Za serią publikacji podatkowych rozpoczęto wydawanie dwóch czasopism: Vademecum Podatkowo – Księgowe i Problemy Rachunkowości. Z czasem, oprócz publikacji dla praktyków w ofercie wydawniczej znalazły się opracowania naukowe z zarządzania, ekonomii, bankowości, finansów. Autorami książek zostali czołowi polscy ekonomiści.

 

Od 2000 roku, Wydawnictwo poszerzyło zakres wydawanych publikacji wprowadzając do katalogu podręczniki do nauki przedmiotów zawodowych dla szkół ponadgimnazjalnych oraz bogatą ofertę publikacji dziedziny z prawa, psychologii i socjologii. Od kilku lat z sukcesem wydajemy książki dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Dzisiejszy Difin to dynamicznie rozwijające się Wydawnictwo z bardzo bogatym spektrum publikacji, skierowanych zarówno do naukowców, studentów, nauczycieli  jak i praktyków z różnych dziedzin. Szybko reagujemy na potrzeby rynku i świata nauki, możemy pochwalić się profesjonalnym zespołem redakcyjnym i marketingowo-sprzedażowym. Naszym Autorom i Czytelnikom staramy się zapewnić pełną satysfakcję.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas e-mail: redakcja@difin.pl tel. 22 851 45 61 wew. 123

Jesteśmy w ministerialnym wykazie wydawnictw naukowych

Więcej