Jak wydać
książkę

Wydawnictwo przyjmuje do wydania publikacje:

 

• naukowe monografie, habilitacje, rozprawy doktorskie, raporty z badań, komentarze prawnicze, kodeksy, słowniki, leksykony.
• podręczniki dla studentów i uczniów, kompendia maturalne, zestawy ćwiczeń, zbiory zadań, testy egzaminacyjne.
• poradniki dla nauczycieli, rodziców, przedsiębiorców, księgowych, studentów itp.

 

Pierwszym etapem współpracy jest wypełnienie przez Autora ankiety wydawniczej.

 

Zaproponowany tytuł zostanie zaprezentowany na Kolegium Redakcyjnym, a Autor w terminie kilku dni otrzyma informacje ze strony Wydawnictwa, jeśli przedstawione w ankiecie informacje będą niewystarczające, redakcja skontaktuje się z Autorem.

 

Wszystkie publikacje naukowe poddawane są procedurze recenzji. Pozytywna recenzja jest warunkiem przyjęcia publikacji naukowej do wydania i rozpoczęcia prac redakcyjnych, w skład których wchodzą:

 

1. Opracowanie redakcyjne
2. Profesjonalny skład i łamanie
3. Korekta językowa
4. Korekta techniczna
5. Projekt okładki
6. Druk

 

Gotowe maszynopisy propozycji wydawniczych prosimy przesyłać na adres e-mail: redakcja@difin.pl, szczegółowe informacje na temat wydania można otrzymać również telefonicznie pod numerem telefonu: 22 851 45 61 wew.123

 

W procedurze recenzowania Kolegium Redakcyjne kieruje się wskazówkami zawartymi w dokumencie „Dobre praktyki w procedurach recenzyjnych w nauce”, wydanym w 2011 r. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Dział sprzedaży i marketingu zajmuje się skutecznym marketingiem, promocją i sprzedażą publikacji, a także wysyłką egzemplarzy reklamowych, autorskich, obowiązkowych.

 

Wypełnij formularz ankiety wydawniczej

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas e-mail: redakcja@difin.pl tel. 22 851 45 61 wew. 123

Jesteśmy w ministerialnym wykazie wydawnictw naukowych

Więcej